ضمانت 7 روزه تعویض یا مرجوع نمودن کالا

بدلیل تنوع محصولات ،شرایط نگهداری هر کالا با دیگری متفاوت است و لازم است که هنگام خرید، شرایط نگهداری محصولات به طور دقیق مطالعه شود.لازم به ذکر است که تعداد زیادی از محصولات دایاسنتر، دارای گارانتی چند ماهه می باشند ، در عین حال گارانتی 7 روزه تعویض یا ارجاع محصول برای تمام کالاهای موجود در سایت ارائه می شود . در صورتی که کالا به مدت 7 روز پس از تحویل ،دچاراشکال ظاهری شود ویا ایراداتی که ناشی از بی کیفیت بودن محصول، می توانید پس از تماس با واحد پشتیبانی نسبت به تعویض و یا عودت دادن محصول اقدام نمایید .

این سرویس اشکال‏‏‌های ظاهری (خط تا، خط و خش ، پارگی، شکستگی و مانند آن روی محصول) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی مانند سفیدکننده ها و غیره، کاربرد غیرمعمول و استفاده‌ی غیرمتعارف از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط کارشناسان محصول، دایاسنتر صرفاً هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا 3 روز کاری) به مشتری برمی‌گرداند.

در دسته مد و پوشاک مرجوع نمودن و یا تعویض سایز لباس بصورت رایگان انجام می شود. این امر برای بار اول رایگان می باشد و برای دفعات بعد هزینه پیک دریافت خواهد شد.

در ضمن دایاسنتر از بازپس گرفتن پوشاکی که منع بهداشتی برای پرو دارند مانند لباس خانگی و لباس زیر معذور می باشد.

شرایط بازگرداندن عطر و ادکلن: 1. سلفون روی جعبه ادکلن باز نشده باشد. 2. اگر ادکلن از ابتدا بدون سلفون بوده، نباید از ادکلن استفاده شده باشد. 3. محصول آسیب ندیده باشد.

شرایط بازگرداندن کالاهای برقی: لوازم برقی و الکترونیکی تنها دارای 24 ساعت مهلت اولیه تست اولیه می باشند و بعد از پایان این زمان شامل گارانتی 7 روزه دایاسنتر نمی باشند.

از آنجا که جلب رضایت مشتری و مشتری مداری از اولویت‌های دایاسنتر میباشد ،کلیه پرسنل در تلاش هستند که تمامی سفارشات به صورت مطلوب و طبق خواسته مشتری ارسال شود، با این وجود، امکان مواجه شدن با مشکلاتی وجود دارد که دایاسنتر به روش های زیر برای رفع آنها و رضایت خاطر شما خریداران گرامی برنامه ریزی نموده است :

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش دایاسنتر از طریق تلفن اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دایاسنتر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بارکد و اتیکت های محصول یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش دایاسنتر از طریق تلفن اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دایاسنتر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بارکد واتیکت های محصول یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری قصد تعویض سایز خرید خود را داشته باشد

برای استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی یا تعویض سایز، مشتری می‌پذیرد در اولین فرصت و حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به خدمات پس از فروش دایاسنتر اطلاع دهد.

درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد،درخصوص کیف و کفش اگر هنگام تست کردن خط تا ، ایجاد شود دایاسنتر از دریافت محصول معذور است.بنابراین از مشتریان گرامی خود می خواهد کمال دقت را هنگام پرو محصول مبذول فرمایند.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی سفارشات دایاسنتر اطلاع داده شود.

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه و جعبه های همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند(مانند لباس زیر و...)، از شمول این بند خارج هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

در صورت ارسال پیک از سوی دایاسنتر جهت تحویل کالای مرجوعی در تهران مبلغ 8000 تومان بابت هزینه پیک دریافت خواهد شد.

همچنین در شهرستان ها در صورت انصراف از خرید، ارسال کالای مرجوعی بعهده خریدار می باشد.

وجه سفارشات کنسل شده به 2 روش قابل بازگرداندن می باشند:

1. چنانچه مشتری تمایل داشته باشد کل وجه موردی کنسل سفارش در حساب کاربری مشتری ذخیره شده و مشتری می تواند در سری های بعدی خرید از این مبلغ استفاده نماید

2. در صورت مرجوع نمودن کالا اگر سفارش دارای کوپن تخفیف و یا هدیه باشد، خریدار موظف است هدیه را برگردانده و نیز مبلغ سفارش بعد از کسر تخفیف به مشتری عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است چنانچه مشتری از هدیه استفاده کرده باشد مبلغ هدیه از جمع مبلغ فاکتور کسر خواهد شد.

3. چنانچه مشتری تمایل به دریافت وجه سفارش کنسل شده در کارت بانکی خود را داشته باشد بعد از هماهنگی با بخش پشتیبانی بصورت تلفنی باید شماره کارت بانکی متعلق به خود را از طریق ارسال پیام از بخش ارتباط با دایاسنتر به بخش پشتیبانی اعلام کند، سپس کل مبلغ حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت کاری به حساب ایشان واریز خواهد شد.